Головна » 2015 » Липень » 15 » Звернення до громадян Російської Федерації
14:25
Звернення до громадян Російської Федерації

Звернення

до громадян Російської Федерації,

які проживають на території України та за її межами з інформацією від педагогів ДНЗ №15 щодо об’єктивної та правдивої оцінки суспільно-політичної ситуації в Україні

«Правда переможе,

бо є на  Україні Благословіння Боже»

Закликаємо всіх громадян Російської Федерації, які проживають на території України та за її межами незалежно від політичних уподобань, не піддаватися на провокації, а об’єктивно оцінювати суспільно-політичну ситуацію в Україні.

Ми є побратимами  тим, хто разом із нами бореться за державність української нації; толерантно відносимося  до тих, хто визнає наше право бути господарями власної долі на своїй землі; вороже до тих, хто це право заперечує.

В лавах захисників за територіальну незалежність України пліч-о-пліч з українськими військовими знаходяться і російські патріоти, котрі приїхали з Росії, щоб підтримати нашу боротьбу і  не перенести її вогнище на терени власної вітчизни.

Україна прагне бути добросусідською, але незалежною державою.

Нині владні структури України прагнуть здійснити ефективні заходи для виходу крїни з кризи. У державі здійснюється реформа політичної системи. Соціально-економічні перетворення у всіх сферах життя направлені на виведення України на шлях побудови суспільства з соціально-орієнтованою економікою.

Ми Єдина країна! Незважаючи на всі негаразди, що відбуваються зараз, усі ми прагнемо  для наших дітей одного — миру, спокою, міцної та квітучої держави й чистого неба над головою.

Переглядів: 237 | Додав: dgerelce