Головна » 2017 » Лютий » 10 » Зима - це казка наяву
Зима - це казка наяву

Зима - це казка наяву...
Вона приходить поступово,
I ось вночi вже випав снiг,
I стало все казково.
Саме цю пору року люблять діти і дорослі за те, що вона є втіленням чогось казкового. Педагоги ДНЗ №15 «Джерельце» (Завідувач Л.Беспала) разом з дітьми вирішили створити «Снігове містечко». Його мешканцями стали льодові та снігові скульптури героїв різних казок. Тут можна побачити справжній замок, черепашки, жучка «Сонечко», зелененьку ялиночку, машину і морську зірку.
Хоч сніг майже не ліпився, але за роботою було весело. Фантазували разом. Ліплення зі снігу допомагає дітям розвинути творчі здібності та отримати масу задоволення від роботи та споглядання кінцевого результату.

Застосовувати такі снігові вироби можна для рухливих ігор з дітьми, для розвитку їх рухової активності, а ще – для прикраси на майданчику і створення ігрової атмосфери, відчуття сніжної казки.
В групи поверталися веселі та щасливі, отримавши велике задоволення від побаченого.
Якщо дітей залучити до спільного будівництва таких снігових скульптур, створюється додаткове джерело радості і гордості за свою працю.