Головна » 2017 » Липень » 24 » Здорові зуби – запорука здоров’я
Здорові зуби – запорука здоров’я

Здорові зуби – запорука здоров’я та гарної посмішки.
Одним з пріоритетних завдань дошкільного навчального закладу №15 (завідувач Леся Беспала) є забезпечення умов для збереження та зміцнення здоров’я дітей з раннього дитинства. Педагоги закладу приділяють увагу валеологічній освіті дітей. Саме з цією метою для дошкільнят була організована екскурсія у стоматологічну клініку. Метою якої є розширення знань дітей по догляду за зубами, сприяння невимушеному спілкуванню лікаря-стоматолога з малюками, ліквідація дитячих страхів щодо відвідування стоматологічної клініки. Дошкільнята із задоволенням дали оглянути свої зубки.
   Діти переконалися, що здорові зуби потрібні не лише для того, щоб їсти тверду їжу, а й щоб гарно розмовляти і захоплювати співрозмовника гарною посмішкою.