Головна » 2020 » Травень » 26 » Засідання команди психолого-педагогічного супроводу дітей з ООП
Засідання команди психолого-педагогічного супроводу дітей з ООП

Запорука якісного розвитку та навчання дітей з ООП – це злагоджена робота закладу дошкільної освіти та Інклюзивно-ресурсного центру.

В закладі дошкільної освіти № 15 «Джерельце» (завідувач Л. Беспала) продовжується освітня робота дистанційно. Сьогодні, 25.05.2020 року, відбулося засідання команди психолого-педагогічного супроводу дітей з ООП. На дане засідання було запрошено вчителя-реабілітолога ІРЦ Малу О.В.

Спеціалісти команди психолого-педагогічного супроводу поділились результативністю проведення корекційної роботи з дітьми, які перебувають на інклюзивній формі навчання за 2019-2020 н.р. Вихователі групи спеціального призначення для дітей з порушенням мовленнєвого розвитку підвели підсумки освітньої та корекційно-розвиткової роботи з вихованцями групи. Довели до відома присутніх про стан мовлення дітей. Завершилось засідання виступом вчителя-реабілітолога Інклюзивно-ресурсного центру Малої Ольги Василівни, під час якого вона ознайомила усіх з порядком роботи ІРЦ після карантину.