Головна » 2017 » Лютий » 17 » Засідання клубу "Паросток"
Засідання клубу "Паросток"

Як допомогти молодим спеціалістам зорієнтуватися в складних буднях навчально-виховного процесу в групах ДНЗ? З метою пошуку відповідей на це питання було організовано засідання Клубу педагогів-початківців "Паросток", яку очолює вихователь Слива Оксана Іванівна.

Клуб педагога - початківця - це скарбниця знань, це місце де можна знайти відповіді на запитання, поділитися власними надбаннями,поспілкуватись у колі колег-однодумців.

Що ж означає назва нашого клубу. Паросток – це:

П – професійне зростання

А - азарт творчого пошуку колективу задля щастя дитини

Р - розуміння того, що кожен малюк - унікальний і має право на щастя

О – особистісний підхід до кожної дитини зокрема

С – створення оптимального середовища для виховання та навчання дитини

Т – толерантність і тактовність у співпраці з батьками з питань виховання дітей

О – організація та проведення різноманітних форм роботи з дітьми

К - культивування здорового способу життя

Форми організації роботи клубу «Паросток»:

• круглий стіл; диспути, дискусії;
  • індивідуальні консультації спеціалістів для вихователів (юрист, лікар, практичний психолог);
  • психологічні тренінги;
  • семінари-практикуми;
  • розв’язання педагогічних ситуацій.

Завдяки функціонуванню клубу «Паросток» значно підвищився рівень педагогічної освіти і самоосвіти молодих вихователів, що сприяло творчому підходу до педагогічної діяльності, розвитку педагогічного мислення, вміння вести дискусію, робити повідомлення, доповіді тощо. Постійно підтримується діловий тонус педагогів, стимулюється розвиток ініціативи, творчості, пошуку. Створюються умови для праці в режимі розвитку, в напрямку опанування новими методами, прийомами, засобами, технологіями, системою навчання та виховання. Забезпечується потреба в постійному самовдосконаленні та саморозвитку вихователів завдяки функціонуванню клубу «Паросток», адже це скарбниця знань, це місце де можна знайти відповіді на запитання, поділитися власними надбаннями, поспілкуватись у колі колег.

Надіємось, що набуті знання у нашому клубі підняли молодих спеціалістів ще на одну професійну сходинку вище і надалі будуть допомагати їм в професійному зростанні, адже практика - найкращий метод впровадження, а живе спілкування - запорука професійної майстерності.

16 лютого 2017 року в дошкільному закладі  засідання клубу «Паросток»

Тема засідання: «Використання інноваційних технологій під час освітньо - виховного процесу».

Було розглянуто такі питання:

1.Використання ІКТ у навчально – виховному та корекційно – відновальному процесі. Вчитель – логопед: Вільчанська Н.М.

2. Застосування комп’ютерних ігор під час організованої діяльності старшого дошкільного віку. Вихователь: Грицайко І.Й.

3. Використання інтерактивних матеріалів під час роботи з батьками. Практичний психолог: Обух Л.В.

4.Підбір комп’ютерних дидактичних ігор для дітей дошкільного віку. Педагоги-початківці