Головна » 2019 » Листопад » 28 » Засідання клубу Монтессорі-педагогів «Сузір’я дитинства»
14:55
Засідання клубу Монтессорі-педагогів «Сузір’я дитинства»

«Виховання відчуттів готує той фундамент, на якому
дитина зможе спорудити якісний і сильний дух»
М. Монтессорі
Сенсорне виховання є одним з найважливіших для дітей, що визначає їх загальний розвиток, адже саме з відчуттів починається відображення дитиною дійсності. З народження дитина отримує масу уявлень про навколишній світ через свої почуття: зір, дотик, смак, нюх, слух, тактильні відчуття, що є початковим джерелом усіх знань людини про світ і про себе.
Сьогодні, 28 листопада 2019 року в ЗДО № 15 «Джерельце» (завідувач Л. Беспала) відбулось засідання клубу Монтессорі-педагогів «Сузір’я дитинства» на тему: «Сенсорика – пошук до самопізнання дитини». Педагоги мали змогу переглянути урок Монтессорі «Чотири стихії», розглянути питання «Сенсорика – шлях до саморозвитку дитини», взяти участь у майстер-класі з виготовлення кольорових мотушок та цікавим завершенням засідання стала вправа «Очікування», де учасники поділились своїми враженнями.
Сподіваємося, що ця зустріч для наших колег була пізнавальною та інформативною, i стане поштовхом до впровадження в свою професійну діяльність елементів педагогічної системи М.Монтессорі.

Переглядів: 85 | Додав: dgerelce