Головна » 2013 » Вересень » 3 » Закликав вересень в садочок
Закликав вересень в садочок

Швидко промайнуло тепле літо. На журавлиному крилі прилетіла щедра господиня Осінь. Саме вона приносить нам радісний, дзвінкий сміх дітвори. Адже розпочався новий навчальний рік. 2 вересня 2013 року в нашому дошкільному закладі відбулося святкування  Дня знань, присвяченого 200-річчю з дня народження геніального Кобзаря.

Свято підтвердило  думку втілену нашим народом у прислів'ї, що і «в наш чудовий час вічно житиме Тарас».

На святі дошкільнята  відкривали  для себе Шевченка, долучаючись серцем до його прекрасної творчості.

А ще у цей день відбулося свято для малюків, яке підготували та провели  музичні керівники Рудман В.О., Урсуляк О.М. та вихователі старших груп  Широкорадюк Л.В., Могулко Л.С.. Діток радісно зустрічали Бравий козачок та ніжні Ромашка і Волошка, які грали з вихованцями веселі рухливі ігри, організували змагання команд. Вихованка групи вільного розвитку особистості на основі педагогічної системи М.Монтессорі  Поліна Данчук   (вих. Андрушкова Л.А.) в своєму  виступі  прославляла  українського поета Т.Г.Шевченка. В програмі  концерту  прозвучали пісні про рідний край та вірші великого Кобзаря.

Після урочистої лінійки всі дошкільнята закладу мали змогу здійснити  подорож  до куточків  символіки України, куточка книг,  виставки української вишивки.

Завершили святкову програму колективними роботами з аплікації різнокольорових долоньок на «яскравому сонечку» та роздачею емблем-смайликів кожної вікової групи.