Головна » 2016 » Листопад » 16 » «Забезпечення ефективної взаємодії соціального педагога з усіма учасниками освітньо-виховного процесу»

16.11.2016 в дошкільному навчальному закладі № 15 проведено консультацію на тему «Забезпечення ефективної взаємодії соціального педагога з усіма учасниками освітньо-виховного процесу» для соціальних педагогів дошкільних закладів міста. Соціальний педагог ДНЗ № 15 Сухова Марія Миколаївна розкрила питання:

- реалізація діяльності та напрями роботи соціального педагога ДНЗ;

- умови професійної взаємодії з фахівцями;

- співпраця соціального педагога з практичним психологом, педагогами, батьками, дітьми.

В консультації висвітлено зміст соціально-перетворювальної функції соціального педагога; функції соціально-педагогічного супроводу сім’ї; форми і методи роботи з батьками та зміст соціально-перетворювальної роботи з дітьми.