Головна » 2015 » Грудень » 28 » З Новим роком! З новим щастям!
З Новим роком! З новим щастям!

Так хочеться всім вам подарувати

Це щире привітання новорічне,

Щоб кожен з нього міг для себе взяти

Любов і мир, і щастя довговічне.

Так хочеться, щоб кожен, хто бажає,

Прийняв до серця лагідне послання.

Нехай же Вас Господь благословляє

Завжди й щодня - і ввечері, і зрання.

З нагоди святкування особливих свят, овіяних легендами, сповнених таємницями, повних веселощів і надій в дошкільному навчальному закладі проведено цикл ранків і розваг. Так, спершу до малят завітав Святий Миколай,  почастувавши дітлахів смачненькими гостинцями і порадувавши цікавими історіями та оповідками. Захоплюючі легенди Чудотворця вчать дошкільнят бути добрими і чуйними, турботливими і слухняними. Особлива увага була приділена дітям з сімей, що опинилися у складних життєвих обставинах.

Атмосферу радості і казкового дива продовжили новорічні ранки. Тендітні сніжинки-балеринки і мужні мушкетери, хитренькі лисички, забіякуваті розбійники, чарівні ялиночки висловили свої вітання присутнім гостям. Веселі вірші і свої побажання діти розповіли Діду Морозу, в нагороду від якого отримали подарунки. Новорічні свята – це ті свята, що завжди несуть із собою нові зміни, надії на те, що всі негаразди залишаться в минулому, а добро і щастя обов’язково примножаться в новому році.