Головна » 2016 » Травень » 20 » Всеукраїнський День науки
12:50
Всеукраїнський День науки

Вже стало традицією відзначати в третю суботу травня Всеукраїнський День науки. Не оминуло свято і наш дошкільний заклад. У рамках його проведення 20.05.2016 організовано зустріч з кандидатом педагогічних наук, доцентом Кам'янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка Бахмат Н. В. Наталія Валеріївна розкрила для педагогів актуальне питання сучасності щодо використання в практиці роботи хмарних технологій. Доцент звернула увагу присутніх на те, що в наш час неможливо уявити себе без мобільних телефонів, планшетів тощо. Саме тому перед педагогічними працівниками постає вимога володіння аспектами роботи з електронними засобами навчання, не лише персональними комп'ютерами, а й іншими сучасними пристроями. Адже сьогодні є необхідністю використання ресурсів мережі Інтернет в освітньо-виховному процесі ДНЗ. Викладач в цікавій формі продемонструвала способи використання хмарних технологій вихователями дошкільного закладу. 
Жваві дискусії та обговорення свідчать про те, що педагоги зацікавилися ХТ та оцінили їх численні переваги, адже вони дозволяють надійно зберігати велику кількість інформації, мати доступ до збереженої інформації з будь-якої точки планети. 
Зустріч з креативним, сучасним та досвідченим педагогом – це унікальна нагода більше дізнатися про новинки на освітянській ниві, нові методи формування особистості. 
Будемо раді подальшій співпраці, що дасть можливість іти в ногу з часом і відповідати сучасним вимогам суспільства.

Переглядів: 380 | Додав: dgerelce