Головна » 2015 » Вересень » 25 » Всеукраїнський день дошкілля
Всеукраїнський день дошкілля

З 21.09 по 25.09.2015 р. в дошкільному закладі №15  проводилися заходи  присвячені Всеукраїнському дню дошкілля.  21 вересня – присвячено Міжнародному Дню Миру. З цією метою проведено заняття в усіх вікових групах «Мир у твоїх долонях», «Діти України за мир», «Дружба єднає народи» тощо, організовано розвагу «Веселі старти нас чекають», лялькову виставу  «У казковому лісі» та виставку колективних робіт дітей «Голуб миру».

У вівторок 22 вересня вся Україна святкувала день науковця. Не залишився байдужим до святкування і наш садочок, в рамках свята організовано зустріч з представниками Подільського державного аграрно-технічного університету: деканом інженерно-технічного факультету Панциром Ю.І, завідувачем кафедри Енергетика та електротехнічні системи Гарасимчуком І.Д., кандидатом технічних наук, доцентом кадри Козаком О.В.  За круглим столом на тему «Бережне ставлення до енергоресурсів»  педагоги розглянули актуальні питання сьогодення щодо шляхів і способів енергозбереження як в дошкільному закладі, так і в побуті.

23 вересня   проходила акція «Лист Миру для воїнів-захисників». Цьогоріч вона набула неймовірно важливого звучання, адже серед дітей закладу є діти із Луганської та Донецької областей, так і діти чиї рідні й близькі беруть участь в АТО. Саме тому оформлення листа пройшло в атмосфері піднесення й справжнього патріотизму. Підготовка до акції тривала упродовж кількох днів. Діти всіх вікових груп  готували листи захисникам, а потім вони були оформлені одним  альбомом, який передано воїнам АТО.

24.09.2015р. – день співпраці з батьками. Вихователями всіх вікових груп проведено різні форми роботи з сім’ями вихованців: круглі столи «Педагогіка розуміння в дії»,  «Дитяча праця в сім’ї: за чи проти?», тренінг «Батьки і діти – шляхи взаємодії», літературний вечір «Тільки одна на землі Україна, а ми її доньки й сини». Розглядалися актуальні проблеми сьогоднішнього виховання дітей дошкільного віку й можливі способи їх розв’язання.

Фінальним акордом святкової програми стало проведення 25.09.2015р. дня мистецтва. Виставку творчих колективних робіт переглядали діти та батьки дошкільного закладу. Проведено  конкурс читців і пісень про рідний край і Батьківщину, про працю вихователя.