Головна » 2020 » Листопад » 20 » Всесвітній день дитини – прекрасне свято радості та надії
Всесвітній день дитини – прекрасне свято радості та надії

Захист дитинства у цілому світі

Це – місія честі, любові, добра.

Заради майбутнього треба нам жити.

Прекрасне і вічне нехай не вмера!

Щороку 20 листопада відзначається Всесвітній день дитини – прекрасне свято радості та надії, а 21 листопада День Гідності та Свободи. З нагоди їх відзначення, у нашому ЗДО № 15 «Джерельце» (завідувач Л.Беспала) сьогодні пройшов день під гаслом «Дитина – ніжний паросток, який стане могутнім деревом …». В цей день педагоги закладу провели цікаві, веселі заходи для дітей. Педагоги приділили увагу проблемі формування моральних почуттів із усвідомлення єдності України та найголовнішої людської радості – життя серед людей.

Діти – це наш завтрашній день, і від нашого ставлення до них сьогодні залежить майбутнє завтра!