Головна » 2018 » Травень » 19 » Вишиванка - символ Батьківщини, дзеркало народної душі
10:10
Вишиванка - символ Батьківщини, дзеркало народної душі

Вишиванка - символ Батьківщини
Дзеркало народної душі,
В колисанці купані хвилини.
Світло і тривоги у вірші.
Вишиванка – це наша національна гордість. Ще з сивої давнини відомо, що вишита сорочка є символом здоров’я та краси, оберегом щасливої долі та родової пам’яті. За традицією вишита сорочка передавалася з покоління у покоління, з роду в рід як родинна реліквія. Цей український оберіг пройшов крізь віки й нині символізує чистоту почуттів, глибину безмежної любові до Батьківщини.
Сьогодні в ЗДО №15 (завідувач Леся Беспала) відбувся День вишиванки. Дрес-кодом дня був вишитий одяг, і весь садочок замайорів різнобарвними візерунками української вишивки. 
Впродовж дня було проведено безліч виховних заходів. Цікаві заняття, присвячені ознайомленню з українською вишиванкою, традиціями її створення та носіння, провели вихователі кожної групи. Після цього у музичній залі організували дефіле «Українська вишиванка», під час якого вихованці закладу вразили усіх своїм унікальним національним вбранням. Старші дошкільнята переглянули відео-ролик «Вишиванка – твій унікальний код», а у холі закладу була створена справжня виставка української народної вишивки. 
Проведення такого свята продемонструвало, що вихованці закладу разом зі своїми батьками відчувають себе справжніми українцями та налаштовані на збереження культури, звичаїв й традицій свого народу.

Переглядів: 238 | Додав: dgerelce