Головна » 2020 » Липень » 27 » Віртуальна подорож на Гаваї
Віртуальна подорож на Гаваї

Гавайські острови – райський куточок світу, куди кожен хоче потрапити. Гаваї - це справжня мрія: екзотичні фрукти, неймовірні пейзажі, незабутній відпочинок та блакитні води Тихого океану.

Сьогодні, 28.07 вихованцям ЗДО № 15 (завідувач Л.Беспала) вдалося на день відправитися у віртуальну подорож на Гаваї, взявши участь у музично-спортивній розвазі.

На острові юним мандрівнкам не прийшлося сумувати, і, як годиться, на Гаваях було все «All-inclusive»: дітей чекали запальні таночки під колоритну музику, яскраві гавайські костюми, веселі та незабутні ігри, цікаві спортивні естафети у поєднанні із загартувальними процедурами та дотриманням усіх норм адаптативного карантину.

«Aloha!» - так вітав усіх веселий та невгамовний пірат Джек. Він супроводжував туристів впродовж усієї їх подорожі, підтримуючи в усіх гарний настрій та жагу до нових відкриттів.

У кінці мандрівки діти знайшли справжнію скриню зі скарбами, які пірат Джек подарував кожному юному туристу на згадку про таку дивовижну та незаубтню мандрівку.

Подорож на Гаваї