Головна » 2015 » Червень » 2 » Випускний бал в ДНЗ
У садку сьогодні свято -

Урочистий день у нас.

Учорашні дошкільнята,

Йдуть до школи в перший клас.

Чи не найбільше свято в дошкільному закладі – випускні ранки. Це мить, яка запам’ятається на усе життя. Діти помандрують новими невідомими стежинами Країни знань. Ще вчора вони переступили поріг групи, щоб почути нову казочку, погратися в нову гру, вивчити нову пісню. А сьогодні вже переступають поріг, щоб вивчити букви, цифри, правила та формули.

Кожна хвилина свята заповнена вітальними словами, піснями, танцями,  переживаннями ,  хвилюваннями та мріями про майбутнє.

Святково прикрашена зала , під веселу музику,  зустрічала своїх героїв. Красуні дівчатка у пишних платтях та джентльмени-хлопчики у смокінгах прощались з рідним садочком. Діти співали пісні, розігрували смішні інсценівки з дорослого  та шкільного життя, давали настанови молодшим друзям. Не обійшлося і без випускного вальсу, в якому кружляли наші дошкільнята. Ізюминкою свята був конкурс «Придумай костюм з підручного матеріалу», коли татусі одягали своїх майбутніх першокласників  за допомогою газети. На завершення діти випустили кульки-мрій у небо.

Хай здійсняться ваші мрії дорогі випускники!!!