Головна » 2017 » Березень » 21 » Весняні рапсодії
Весняні рапсодії

Мистецтво надихає, заспокоює, створює позитивну атмосферу і є важливим засобом формування особистості дитини. Тому необхідно з раннього віку прививати дітям любов до музики, адже вона знаходить дорогу до душі малюка, спонукаючи його до самовираження, творчого пошуку.                   Впродовж багатьох років наш дошкільний заклад (завідувач Л.Беспала) співпрацює з школою мистецтв. Вихованці садочка відвідують класи з хореографії, вокалу, музики, малювання.

Ось і сьогодні до нас в гості завітали юні скрипалі (керівник О. Кріль), які подарували дітям чудові музичні композиції відомих митців.

«Весняні рапсодії» гостей спонукали маленьких дошкільнят до навчання гри на скрипці, захоплення музичним мистецтвом.