Головна » 2012 » Квітень » 18 » "Весна тепло своє дарує, Великдень світлий нам звістує!"
"Весна тепло своє дарує, Великдень світлий нам звістує!"
    Великдень - головна подія року для православних християн і найбільше православне свято.В дусі українських звичаїв і традицій вшановували наші вихованці разом з батьками та вихователями пам'ять про Воскреслого Христа, який дарував людству надію на вічне життя! Педагоги ознайомили дошкільнят з історією та символами свята: хлібом, що годує нас, та яєчком, в якому зароджується нове життя. Разом з дітьми вбрали Великодні деревця крашанками та приготували бутафорські куличі. До свята готувалися зазделегідь: розучували пісні, вірші, сценки. Святкове дійство  проводилося в святково прибраній музичній залі. Дітьми середньої "А" групи разом з вихователем Грицайко Іриною Йосипівною були підготовлені та розіграні ігри "Вербич" та "Дзвонарі", казка про Великодне Яєчко. Діти старшої "А" групи спільно з батьками інсценували дійство "Великодня кругла паска". А вихованці груп вільного розвитку особистості за педагогічною системою М.Монтессорі під керівництвом Іванової Тетяни Федорівни та Андрушкової Лілії Анатоліївни хором виконали хвалебну пісню  "Христос Воскрес", "Писанка" під супровід дзвоників та музичних інструментів, розіграли сценку "Великодня писанка".  Дорослі та малеча раділи добрій новині та з великим захопленням святкували Воскресіння Господнє. Звідусіль лунало Христос Воскрес! Воістину Воскрес!