Головна » 2015 » Квітень » 10 » «Великоднє свято – об’єднує Україну!»
12:02
«Великоднє свято – об’єднує Україну!»

    10 квітня  2015 року в дошкільному закладі відбулася патріотична акція «Великоднє свято – об’єднує Україну!». Мета її зробити оточуючим приємний  подарунок до свята і  показати  країні, друзям, самим собі, що ми єдині, і що ми любимо та пишаємося своїм народом, поважаємо його історію та традиції України!

    Батьки разом з вихованцями закладу підготували  Великодню виставку «Краща писанка до Пасхи», проявили небайдужість та старання, виявили  творчі здібності та майстерність. Роботи маленьких майстрів виявилися на славу. Кожна група оформила цікаві композиції, в яких висвітлюються традиції українського народу святкувати велике свято Воскресіння Господнє.

    На деревце, що знаходиться на території закладу, дітвора разом з батьками в'язали  блакитні та жовті стрічки, загадуючи бажання: щоб в Україні панував мир та злагода, щоб закінчилася війна, щоб воїни живими повернулися до своїх домівок. 

   У всіх хто взяв участь був чудовий настрій, море позитивних вражень.                  Вишенька, яку прикрасили жовтими і блакитними стрічками,  замайоріла жовто-блакитними кольорами і стала схожою на  повітряну кулю, як символ миру.

Переглядів: 310 | Додав: dgerelce