Головна » 2015 » Жовтень » 15 » В козацькому тілі – сміливий дух
В козацькому тілі – сміливий дух

Усвідомлення глибини власних почуттів до Батьківщини виникає в процесі її пізнання. Людина переконується в тому, що поважає, гордиться своїм рідним краєм й віддана йому. Коли дедалі більше дізнається про його багату історію, його героїчних постатей, культурно-побутові та мистецькі надбання, про витоки, закономірності та тенденції його соціального-культурного розвитку.

Важливою віхою історичного минулого і гордістю нашого народу є героїчна епоха козаччини.  Сучасний козак – це щирий патріот, сміливий захисник своєї землі. І саме сьогодні, у непростий для України час, дуже важливо залучати дітей та молодь до духовних цінностей часів козаччини. Адже, це без сумніву, виховуватиме в них патріотизм та сприятиме формуванню національної свідомості.

Педагогічний колектив дошкільного навчального закладу  № 15 гордиться тим, безпосередньо причетний до виховання майбутньої еліти України, щирих патріотів своєї землі. Так, 13 жовтня в закладі відбулося свято до Дня захисника України. У рухливих іграх, спортивно-музичних забавах дошкільнята познайомилися з особливостями козацьких часів. Маленькі козачати мали змогу позмагатися, показавши спритність та силу козацького духу. Вихованці старших груп декламували вірші, танцювали запальні танці, співали і навіть грали на сопілці.

Діти з захопленням спостерігали це дійство, та коли в залі з’явився справжній козак – радощам не було меж.

Ми переконанні, що проведене дійство дало можливість дітям відчути дух козаччини та сприяло формуванню гордості за захисників нашої країни.