Головна » 2011 » Грудень » 19 » « В день Святого Миколая» !
« В день Святого Миколая» !

19 грудня - День Святого Миколая Чудотворця!

В його честь побудовано найбільше церков, а кожного четверга Миколі Чудотворцю відспівують особливу службу. Він вважається захисником усіх знедолених та бідних, помічником у будь-якій справі . Особливо Миколай Чудотворець прихильний до дітей. Саме тому кожен малюк із нетерпінням чекає ранку 19 грудня, щоб знайти подарунок від Святого.

З метою виховання зростаючого покоління в дусі поваги до народних звичаїв і традицій, а також організації проведення  дня Святого Миколая, всеукраїнської акції    «З відкритим серцем до кожної дитини» в нашому дошкільному навчальному закладі відбулися концертно - розважальні заходи для дітей.

Діти старших груп , одягнені в костюми сценічних персонажів, разом з вихователями та батьками  підготували святкову програму  «Із неба в український край іде зимовий Миколай». Розказували вірші, привітання та побажання Святому Миколаю.

В санаторній та логопедичній групах пройшло тематичне заняття « Миколай іде - радість несе» на якому діти послухали розповідь  про чудеса та випадки неочікуваної допомоги, що трапилися через молитви Св. Миколая.

У середніх групах відбулося  дійство « В день Святого Миколая» на якому розіграли сценку в якій запросили Св. Миколая допомогти побороти злі сили,  що перешкоджають здійсненню дитячих мрій.

Вихованці груп вільного розвитку особистості  на основі педагогічної системи М.Монтессорі зустрічали Святого Миколая   святом «Отче Миколаю, чудо  нам здійсни, благаю» з переглядом фільму «Святитель Миколай Чудотворець»,  присутністю та благословенням отця Олександра з храму Георгія Побідоносця.

Гостями на святі були присутні батьки, які активно приймали участь у святкових заходах  і разом з своїми дітками охоче  готувалися до свята:   вчили вірші, виготовляли сценічні костюми, невеликі подарунки для своїх молодших братиків і сестричок.

Хлопчики і дівчатка з нетерпінням очікували на свято, щоб отримати винагороду від Святого Миколая, який спускається на золотих санях з білими золотогривими кіньми в супроводі білокрилих янголят, адже протягом року вони старалися бути вихованими та слухняними. Після денного сну усі дітки знайшли подарунок від Миколая Чудотворця під подушкою.

Від міського голови Сімашкевича М.Є. та депутата обласної ради Мельниченка В.В.   діти та дорослі отримали привітання, красуню – ялинку та солодощі.

Маємо надію, що ці хвилини залишать приємні спогади у дошкільнят і вони виростуть гідними громадянами нашої України.