Головна » 2015 » Травень » 17 » Україна – єдина країна
12:18
Україна – єдина країна

  З 5 по 15 травня в дошкільному закладі проходив фестиваль «Україна – єдина країна».

Задумкою фестивалю було відтворення історії, культури, традицій, звичаїв кожного регіону України. Вихователі разом з батьками та дітьми представили особливості  регіонів в національних костюмах, розвагах,  кухні: полтавські галушки, львівська кава, херсонські фрукти та овочі тощо.

 Незмінним залишилося проведення змагань з   народно-спортивних ігор «Козацькі забави». 

Протягом усього тижня гості та учасники мали можливість прийняти участь у фотоконкурсі «Україна єдина»,  розмістивши фотографії своїх сімей з відвіданих куточків нашої держави. У створенні альбому «Кам’янець очима дітей» взяли участь дошкільнята всіх вікових груп.   Під час фестивалю вболівальники підтримували та співпереживали учасникам шахових змагань.  

 Проведений Сорочинський ярмарок, з безліччю цікавих і захоплюючих святкових виробів, дав можливість придбати їх, посмакувати галушками і стати учасником благодійної акції «Допоможи воїну».

Майстер-класи урізноманітнили фестиваль квітковими килимами, ляльками-мотанками, розписом народного посуду, картинами з кавових зерен та вишивками по картону, ліпленням вареників. 

Бажаючі спробували страви національних кухонь різних областей України і слухали   у виконанні на кобзі українську народну музику у виконанні Земляк Валерії та пісні солістів  Монтессорі-груп. 

Цікавим було попурі українських мелодій  на музичних інструментах дітей гуртка «Веселі музики». 

Картини  рідної природи на дзеркалах відтворили члени гуртка «Маленькі фантазери».

Кульмінацією  став флешмоб «Україна - єдина».

Фестиваль був насичений  сучасними і стародавніми традиціями, які плавно перепліталися утворюючи єдину сучасну європейську країну. 

Переглядів: 372 | Додав: dgerelce