Головна » 2017 » Вересень » 15 » Твій друг - дорожній рух!
Твій друг - дорожній рух!

Правил дорожніх на світі чимало,
  Все б їх вивчити нам не заважало
15 вересня 2017 року в ДНЗ №15 (завідувач Л.Беспала) організовано зустріч дошкільнят з працівниками поліції «Твій друг - дорожній рух!». Щоб наймолодші учасники дорожнього руху були більш обізнані в дорожній абетці та добре орієнтувалися на вулиці поліцейські провели з дошкільнятами уроки безпеки.
Працівники поліції розповіли малятам про свою професію та обов’язки, познайомили малят з різними видами транспорту, правилами поводження дітей на вулиці, продемонстрували дітям засоби (жезл, автомобіль, сигнальні вогні), які допомагають їм попереджувати дорожньо-транспортні пригоди і зупиняти порушників правил вуличного руху.
У кінці зустрічі дошкільнята подякували гостям і пообіцяли бути чемними пішоходами, не грати ігри на проїжджій частині дороги і завжди пам’ятати про правила вуличного руху.