Головна » 2011 » Грудень » 23 » Тиждень вивчення правил пожежної безпеки !
Тиждень вивчення правил пожежної безпеки !
    З 13 по 21 грудня в дошкільному закладі проходив тиждень вивчення правил пожежної безпеки під гаслом  «Вивчи правила пожежної безпеки та розкажи їх членам своєї родини».  Педагогічний колектив підготував та провів для дошкільників різноманітні заходи: заняття, вікторини, змагання,  спостереження, бесіди, читання художніх творів,  перегляд театралізованих вистав та мультфільмів, проведення ігор та ігрових вправ, конкурс малюнків. Основною тематикою цих заходів було ознайомлення та навчання дітей обережному поводженню з вогнем, правилам користування електричними та газовими приладами, діям в разі виникнення пожежі.

20.12.2011 року на територію дитсадка приїхала пожежна машина з командою працівників рятувальної служби.    Співробітники МНС СДПЧ-4 продемонстрували дітям  роботу  пожежної машини «Дельфін», інвентар, який використовують при гасінні пожежі,  розповіли  про небезпеку, яку може призвести недбале поводження з вогнем та ознайомили  з правилами поведінки при пожежі.

Для  проведення протипожежних інструктажів, пропаганди пожежної безпеки серед співробітників ДНЗ був запрошений представник Кам’янець–Подільського МВ УМНСУ старший лейтенант служби цивільного захисту, начальник караульної служби СДПЧ-5 Тодосієв   Михайло Володимирович.

Протягом цього тижня, а також і всього року  в закладі систематично проводилася роз’яснювальна робота і з батьками наших вихованців, щодо безпеки життєдіяльності дітей. Підготовили  та оформили  довідково-інформаційний матеріал: виставку навчально-наочних посібників з питань безпеки життєдіяльності, стенд для батьків «Хай дитина знає кожна - жартувать з вогнем не можна», звернення до батьків щодо питань дотримання пожежної безпеки в побуті. Батькам пропонувалися індивідуальні бесіди,  консультації, папки-пересувки,   дні відкритих дверей, тощо.

Переглядів: 1907 | Додав: dgerelce