Головна » 2017 » Лютий » 18 » Тиждень педмайстерності вихователя Грицайко І.Й.
Тиждень педмайстерності вихователя Грицайко І.Й.

З 13.02.17 по 17.02.17р. в рамках підготовки до атестації вихователь старшої групи ДНЗ № 15 Грицайко І.Й. провела тиждень педмайстерності.
На інтегрованому занятті «Підводна подорож» за програмою «Дошкільнятам – освіта для сталого розвитку» діти вчилися бережливо ставитися до води, більш екологічно ефективно господарювати, практично взаємодіяти і творчо діяти. Вихованці активно працювали з коректурними таблицями, мнемо картками, виконували самодослідження.
Під час засідання педфакультету «Майбутній першокласник», батьки отримали теоретичні знання про підготовку дітей до школи та практично виконували завдання на розвиток мовлення, пам’яті, уваги, мислення майбутніх першокласників.
Педагог продовжила знайомити дітей з традиціями та звичаями українців проводів Зими. Діти з великим задоволенням брали участь в усіх конкурсах та змаганнях під час розваги «Стрітення»
Ознайомитися ближче з державними та національними символи, з історією України допомогло заняття гуртка «Маленькі правознавці» де розвивали мовлення, мислення, пам’ять, увагу, патріотичні та естетичні почуття, виховували почуття любові і гордості до рідної землі, бажання берегти народні звичаї, традиції.
Ірина Йосипівна познайомила педагогів-початківців з завданнями, методами та прийомами роботи за програмою «Дошкільнятам – освіта для сталого розвитку» провівши консалтинг для вихователів «Здоров’я планети».