Головна » 2020 » Лютий » 12 » Тиждень педмайстерності
Тиждень педмайстерності

10 лютого в ЗДО № 15 «Джерельце» (завідувач Л. Беспала) розпочався тиждень педагогічної майстерності.
Вихователь з фізичного виховання Курчак Т.В. провела ранкову гімнастику з використанням методики Са-Фі-Данс «Доброго ранку, Джерельце». Ця методика спрямована на всебічний, гармонійний розвиток за допомогою танцювально-ритмічної пластики та нетрадиційних видів креативної гімнастики. По її закінченні діти отримали заряд бадьорості, позитивний настрій та сили на цілий день.
Вихователь середньої «А» групи Гуменюк Т.В. провела заняття «Що про воду треба знати, щоб її не розтрачати», на якому діти узагальнили знання про воду та її економне використання. Організована діяльність була проведена згідно програми «Дошкільнятам – освіта про сталий розвиток».
Усі знають, що найкращий подарунок для дитини – подорож в атмосферу пригод і казки. Саме такі пригоди влаштувала для дітей санаторної групи вихователь з фізичного виховання Курчак Т.В. - фізкультурний квест з елементами валеології «Корисні речі для малечі». Вихованці з задоволенням виконували завдання та віднайшли вітамінний скарб Зайчика Косі Вуханя. Під час заняття були використанні ігрові та казкові ситуації, з метою вироблення позитивної мотивації та настанов щодо правильного та раціонального харчування дітей.
У другу половину дня вихователь Гуменюк Т.В. провела батьківський лекторій «Бережи здоров’я змалку. Щеплення як профілактика захворювань». Під час заходу піднімались досить важливі питання, щодо вакцинації дітей, які не залишили байдужими нікого із батьків. Кожен мав можливість висловити свою думку та отримати відповідь на питання, що їх хвилюють.
Батьки і педагоги - дві найпотужніші сили в процесі становлення особистості кожної людини, роль яких неможливо перебільшити. Бойко Н.В. продемонструвала взаємодію вихователя з сім’єю під час індивідуальної консультації «Чого насправді потребує дитина з особливими потребами». Саме індивідуальна робота є однією із складових виховання. Під час консультації було обговорено подальшу освітню роботу з дитиною з ООП у співпраці з батьками.

Дитинство кожної людини повне мрій. У наш час дитячі мрії втілюються через різні форми роботи, однією з яких є нова форма туризму – геокешинг. Геокешинг – туристична, краєзнавча, спортивно-освітня гра на орієнтування, і кожен може знайти в ній щось своє. В рамках проведення тижня педагогічної майстерності в закладі дошкільної освіти № 15 (завідувач Л. Беспала) вихователем Бойко Н.В. проведено заняття з елементами геокешингу «Україна – в серці одна-єдина!» з метою вдосконалення патріотичного та громадянського виховання підростаючого покоління. Завдання, які вирішувались на занятті – це розшукування схованок, зроблених іншими учасниками гри.
Вихователь середньої «А» групи Гуменюк Т.В., продовжуючи тиждень педмайстерності, організувала театралізовану діяльність для дошкільнят «У світі казок» (з пріоритетом завдань з безпеки життєдіяльності). Театралізована діяльність забезпечує життя дитини в світі краси, гри, казки, музики, фантазії та творчості. Педагог показала, що за допомогою театру можна не лише розвивати дітей духовно, а і формувати в них активну життєву позицію щодо власного життя та власної безпеки, озброювати їх знаннями та навичками безпечної поведінки, збереження та зміцнення здоров’я.
Вихователь з фізичного виховання Курчак Т.В. продемонструвала свою педагогічну майстерність під час роботи з педагогами. Ток-шоу «Відкритий ринг» – інноваційна форма, яка демонструє кмітливість, креативність, швидке прийняття рішень з питань фізкультурно-оздоровчої та спортивної роботи.