Головна » 2017 » Лютий » 12 » Тиждень педагогічної майстерності вихователя Перевертаної Т.І.
Тиждень педагогічної майстерності вихователя Перевертаної Т.І.

Вихователь ДНЗ №15 «Джерельце» (завідувач Л. Беспала) Перевертана Т. І. в рамка тижня педагогічної майстерності провела заняття з розвитку мовлення та культури мовленнєвого спілкування «Сніг-сніжок». Під час заняття у дітей розвивалося діалогічне мовлення, увага та пам'ять. Майстер-клас для педагогів-початківців «Організація сюжетно-рольової гри» підтвердив необхідність вмінь проведення сюжетно-рольових ігор, як невід’ємної частини повсякденного життя дітей. «Подільські вечорниці» з використанням стародавніх звичаїв та обрядів склали основу заходу для батьків. Всі разом співали народних пісень, частувалися варениками. Веселі конкурси захопили увагу батьків та подарували всім гарний настрій.

Під час інтегрованого заняття «Червона калина під вікном» у дітей формувалося уявлення про рослинні символи (калину та її цілющі властивості). Гра-експеримент у другу половину дня «Витівки Снігової Королеви» сприяла закріпленню у дітей уявлення про властивості снігу та льоду. Дошкільнята проявили інтерес до дослідницької діяльності та навчилися робити висновки.