Головна » 2017 » Лютий » 11 » Тиждень педагогічної майстерності музичного керівника Рудман В.О.
Тиждень педагогічної майстерності музичного керівника Рудман В.О.

З 6.02.2017р.  по 10.02.2017р. музичний керівник ДНЗ №15 «Джерельце» (завідувач Л.Беспала) Рудман В.О. в рамках тижня педагогічної майстерності провела ряд заходів по роботі з дітьми, вихователями та батьками. Брейн-ринг для дошкільнят та їх батьків «Таємниці музики» відбувся з  цікавими конкурсами та вікторинами. Акапельний спів, ритмічні ігри, цікаві факти про музику – усе це сприяло активному заглибленню у світ чудових звуків. Під час заняття вокального гуртка  «Чарівний масаж для голосу» дошкільнята вчилися виконувати гігієнічний та вібраційний масаж, ознайомилися із дихальною гімнастикою за методом О.М.Стрельникової. Залюбки працювали із дидактичними посібниками по вивченню нотної грамоти і закріплювали навички висхідного та низхідного руху мелодії.

Музикотерапевтичне заняття «Музична аптечка» відбувалося в довірливій та затишній атмосфері. Дошкільнята мали змогу робити масаж вушок, слухати нові твори та виконувати ритмічні рухи під заворожуючі мелодії. Наприкінці заняття під час релаксації малюки відчули себе справді розслабленими та щасливими завдяки нормалізації психоемоційної сфери. Музичний квест «Як Герда Кая шукала» занурив дошкільників у неймовірну казку, подорож з яскравими музичними завданнями. Діти із цікавістю та радістю виконували всі вправи, грали в «кришталевому» оркестрі, допомагали Герді віднайти Кая.

Для вихователів Вікторія Олександрівна провела майстер-клас «Нетрадиційні прийоми розвитку музикальності дошкільнят». Кожен із присутніх мав змогу проявити свої творчі, музичні здібності. Кожен з учасників різних форм роботи побував у захоплюючому світі музики та отримав естетичне та творче задоволення.