Головна » 2017 » Лютий » 18 » Тиждень педагогічної майстерності
Тиждень педагогічної майстерності

3 13.02.2017 по 17.02.2017 р. проходив тиждень педагогічної майстерності вчителя-логопеда Вільчанської Наталі Миколаївни. Педагог запланувала та провела цікаві та новітні форми роботи з педагогічними працівниками, батьками та вихованцями групи спеціального призначення для дітей, які мають порушення мовленнєвого розвитку.

13.02.2017 р. «Словесна вікторина» з педагогами-початківцями допомогла здобути певні уміння й навики, які їм знадобляться при проведенні занять з розвитку мовлення, грамоти, художньої літератури у дошкільному закладі.

14.02.2017 р. консультація для педагогів «Вплив багатофункціональних дидактичних ігор і вправ на розвиток мовленнєвої активності дошкільників». Під час консультації вчитель-логопед розповіла: «У дидактичних іграх, створених педагогікою, ігрова діяльність спеціально планується і пристосовується для учбових цілей. Дидактичні ігри - різновид ігор за правилами».

Батьківські посиденьки на тему «Розвиваємо мовлення дитини» допомогли батькам отримати теоретичні знання, стати учасниками майстер-класу та міні-тренінгу.

Корекційно-навчальна та розвивально-виховна мета була досягнута в процесі проведення заняття на тему «Автоматизація звука [с]. Подорож до бабусі у село».

Наталя Миколаївна провела коучинг для вихователів на тему «Розвиток монологічного мовлення у дітей». Девізом роботи став вислів: «Знаєш сам – навчи іншого». Вихователі мали можливість виконати завдання практичного спрямування та переглянути слайд-презентацію.

Найголовнішим та істотним у роботі вчителя-логопеда є надання корекційної допомоги дітям з порушенням мовленнєвого розвитку, підвищення фахового рівня, використання на практиці набутих теоретичних знань, поєднання професійних знань, навичок і умінь, необхідних для сучасного педагога, а зрештою – удосконалення корекційно-розвиткового процесу та тісна співпраця з педагогами та батьками.