Головна » 2016 » Вересень » 5 » Тиждень фізкультури і спорту
Тиждень фізкультури і спорту

Згідно річного плану роботи, на базі ДНЗ №15 "Джерельце" (завідувач Л.Беспала) відбулося урочисте відкриття Тижня фізкультури і спорту. Розпочався він зі спортивно-музичного свята "Козацькі забави".
Діти брали участь у спортивних іграх та естафетах, під час яких мали можливість проявити спритність, хорошу фізичну підготовку та вміння вболівати один за одного.
Спортивно-музичне свято включало в себе "перевезення солі", "їзду на кониках-стрибунцях", метання у ціль.
Продовження святкування відбувалося в другу половину дня: діти разом з вихователями обігрували українські народні ігри на свіжому повітрі.
На розвагах були присутні батьки дошкільнят та випускники нашого дитячого садочка.
Перший день Тижня фізкультури та спорту закінчився флешмобом. Радісний і позитивний настрій переповнювали кожного з присутніх!