Головна » 2018 » Вересень » 15 » "Дружні ми та дужі, До спорту не байдужі!"
"Дружні ми та дужі, До спорту не байдужі!"

Всім відомо, що кращим другом для дітей був і залишається спорт.
З метою пропаганди здорового способу життя з 10.09 по 14.09.2017 року в ДНЗ№ 15 «Джерельце» проведено тиждень фізичної культури та спорту.
Упродовж цього тижня в усіх дошкільних групах проводились спортивні ігри, бесіди на спортивну тематику, інтегровані фізкультурні заняття як звичайні, так і сюжетні. Крім цього з вихованцями проводилися щоденні ранкові гімнастики на свіжому повітрі, гігієнічні гімнастики після денного сну, загартовуючі процедури та рухливі ігри.
Найяскравішими моментами стали: проведення у ІІ молодшій групі «Колобок» гри-розваги «Осінньою порою гралися малята»; змагання між групами вільного розвитку особистості Монтессорі «А» «Веселі метелики» і «Б» «Зіронька» - «Футболісти Джерельця».
Під час дитячого туризму старша група «Веселі бджілки» відвідали футбольний майданчик, де розважалися і грали в рухливі ігри. Особливо запам’яталося дітям перегони на самокатах «Веселі колеса», які відбулися 13 вересня. А під час екотуризму 14.09 діти групи «Веселі бджілки» відвідали ЕНЦУМ, який став для них живою лабораторією юних дослідників природи.
Чимало задоволення, радості, гарного настрою, здоров’я та бадьорості отримали дошкільнята в ці прекрасні незабутні дні!