Головна » 2018 » Вересень » 29 » Тиждень Дошкілля
Тиждень Дошкілля

З 24 по 28 вересня в закладі дошкільної освіти № 15 «Джерельце» (завідувач Беспала Л.В.) проходив Тиждень Дошкілля. Кожен день мав свою тематику та був насичений різноманітними захоплюючими заходами та розвагами.
Цього тижня дошкільнята опинились у світі цікавих казок, яскравих кольорів, фантазії, творчості, любові до дитинства, та могли продемонструвати свої таланти. Діти, сповнені захвату та цікавості, залюбки приймали участь в розвагах, конкурсах та театралізованих виставах.
Упродовж Тижня Дошкілля було організовано театралізовану виставу «Країною казок», кольоротерапію «Барви чарівниці-осені», акцію «Посміхнись».
Тиждень Дошкілля промайнув швидко та радісно. Він запам’ятався дорослим і дітям веселими та яскравими подіями, став символом різнобарвного і чарівного, безтурботного і казкового дитинства. Впевнені, що саме такі свята єднають батьків, вихованців та працівників дитячого садка.