Головна » 2020 » Листопад » 20 » Тиждень безпеки дитини
Тиждень безпеки дитини
Турбота про життя та здоров’я дітей
– це найважливіша праця вихователя.
Від стану здоров’я, життєрадісності та
бадьорості дітей залежить їх духовне життя,
світогляд, розумовий розвиток, міцність знань,
віра у свої сили.
В. Сухомлинський
Серед життєвих цінностей сучасної людини перше місце посідає безпека її життя і здоров’я. Формуванням азів культури безпеки життєдіяльності в системі виховання гармонійно розвиненої особистості займається саме заклад дошкільної освіти. З цією метою, в ЗДО № 15 «Джерельце» з 16.11 по 20.11відбувся Тиждень безпеки дитини. Педагоги закладу проводили з дітьми різноманітні форми роботи, які дозволили дітям відчути цінність свого життя та здоров’я, можливості у його збереженні та зміцненні, умінні діяти у небезпечних ситуаціях. Також до дошкільнят завітали працівниками групи реагування та патрульної поліції, які ознайомили дітей зі своєю роботою.
Дитина – найцінніший, найдорожчий скарб, сенс життя не тільки для кожної окремо взятої родини, а й суспільства загалом. Тому збереження здоров’я та захист життя дітей – основне завдання, що стоїть перед кожним з нас.