Головна » 2019 » Листопад » 15 » Тиждень безпеки дитини
Тиждень безпеки дитини

З 11.11 по 15.11 в закладі дошкільної освіти № 15 «Джерельце» (завідувач Л. Беспала) пройшов Тиждень безпеки дитини, головною метою якого було поліпшення якості освітньої роботи з дітьми з питань особистої безпеки та захисту життя у надзвичайних ситуаціях.
Педагогами закладу підбирались такі форми і методи роботи, які дозволили дітям відчути цінність свого життя та здоров’я, можливості у зміцненні та збереженні його, умінні діяти у небезпечних ситуаціях. Щоденно проводились спостереження, бесіди, заняття «Наша безпека в наших рукав», «Транспорт спеціального призначення», «Вогонь – друг, вогонь – ворог», дидактичні ігри, обговорення ситуацій, вікторина «Наш друг – Світлофор», сюжетно-рольові ігри «Водії», «Лікарня», спортивна розвага «Повчальні пригоди фіксиків» та музична розвага «Живіть у безпеці діти», дослідницька та практична діяльність, конкурс малюнків «Поки увага спить, трапляються різні неприємності».
В ході проведення Тижня безпеки дитини в гості до дошкільнят завітали працівники поліції, які ознайомили дітей з своєю роботою та закликали бути обережними.
Тема безпеки життєдіяльності дитини невичерпна. Вона не обмежена Тижнем безпеки, а повинна звучати постійно. І ті зерна знань, умінь і навичок, які закладаються дітям сьогодні обов’язково знадобляться їм в майбутньому.