Головна » 2015 » Лютий » 9 » Ти СОЛДАТ і Ти ГЕРОЙ !
Ти СОЛДАТ і Ти ГЕРОЙ !

6  лютого  дитячий навчальний заклад №15 «Джерельце» відвідали захисники України – воїни АТО. Вихованці закладу підготували невеликий концерт, аби зігріти душі хлопців. Захід проходив у теплій дружній атмосфері. Діти виконали патріотичні пісні «Перлина-Україна», «Нова Україна», подарували вальс і таночок із парасольками. Також лунали вірші від найменших учасниць концерту.

Захистники Вітчизни принесли із собою та продемонстрували військове облаштування – каску, бронежилет, наколінники, предмети військового побуту – тарілки, флягу, чашку і каструлю, у якій щоранку варять кашу. Військові  показали фотографії з місця подій та розповіли дітям про героїчні подвиги українських патріотів під час військових дій. Діти були під великим враженням від побаченого та почутого. На завершення зустрічі пролунала оптимістична пісня «Щастя і добра». А підсумком став Гімн України у виконанні всіх присутніх дітей та гостей, що стало найбільш хвилюючим  моментом. Сліз не могли стримати ні працівники закладу, ні військові, ні  діти.

На прощання діти подарували гостям свої малюнки та побажали миру і якнайшвидше повернутися до домівок.