Головна » 2015 » Червень » 29 » Тепло долонь своїх і серця я Україні рідній віддаю
Тепло долонь своїх і серця я Україні рідній віддаю
       28 червня 1996 року була прийнята Конституція України – збірник усіх законів   нашої держави.

З того часу щороку у цей день українці відзначають річницю патріотичної гідності, поваги до законів та національної свідомості.

Саме тому, 26 червня 2015 року у нашому дошкільному закладі було проведене музично-спортивне свято «Тепло долонь своїх і серця я Україні рідній віддаю». Під час проведення був піднятий прапор  України, діти співали гімн, розповідали вірші про герб, жовто-блакитний стяг, що вкотре  нагадувало їм про державні символи нашої держави. Ще більше  патріотичного духу надавали пісні  «Гопачок»,  «А я живу на рідній Україні» та веселі ігри «Склади прапор», «Сплети віночок».

Друга частина свята відзначилась приходом Козачки, яка розповіла дітям про героїв нашого минулого – козаків. А також запропонувала випробувати себе у козацьких змаганнях: «Донеси мішечок з сіллю», «Снайпери», «Осідлай коня», «Іде, іде дід, дід». Діти із задоволенням уявляли себе козаками, тим паче, що були одягнені у національний одяг. Завершилося свято, пройнятим духом патріотизму, танцем під пісню  О.Пономарьова «Заспіваймо пісню за Україну».

Україна… Це наша Батьківщина, з нею пов’язані сподівання і доля. Вона наша друга матуся, рідна, і на весь білий світ для нас єдина. І цю любов у серцях підростаючого покоління ми сіємо щодня.