Головна » 2018 » Вересень » 11 » Теоретико-методичні засади оптимізації фізкультурно-оздоровчого процесу в сучасному ЗДО
19:30
Теоретико-методичні засади оптимізації фізкультурно-оздоровчого процесу в сучасному ЗДО

11.09.2018 на базі ЗДО № 15 «Джерельце» (завідувач Беспала Л.В.) року відбулось перше засідання методичного об’єднання інструкторів з фізичної культури «Теоретико-методичні засади оптимізації фізкультурно-оздоровчого процесу в сучасному ЗДО». На засіданні була присутня методист з дошкільної освіти управління освіти і науки Осадчук Л.О.
Керівник методичного об’єднання вихователь з фізичного виховання Курчак Т.В. (ЗДО №15) ознайомила педагогів з аналізом роботи методичного об’єднання за 2017-2018 н.р., та напрямами роботи на 2018-2019 н.р. в світлі сучасних тенденцій розвитку дошкільної освіти. Крім того, керівник методичного об’єднання звернула увагу на нормативно-правове забезпечення освітнього процесу в закладах дошкільної освіти на навчальний рік. 
Вихователь з фізичного виховання Стара Т.Ф. (ЗДО №8) виступила з доповіддю на тему: «Забезпечення системного підходу до охорони життя та зміцнення здоров’я», де звернула увагу на основні напрями оздоровчої роботи, інноваційні технології та залучення родин вихованців під час фізкультурно-оздоровчої роботи.
По завершенню засідання методичного об’єднання педагоги мали змогу переглянути виставку новинок методичної літератури, авторських посібників та обладнання.

Переглядів: 110 | Додав: dgerelce