Головна » 2019 » Жовтень » 2 » Театральна іграшка власними руками
Театральна іграшка власними руками

Казка, фантазія – це ключик, за допомогою якого можна відкрити джерело думки і слова. Без казки, без гри уява дитина не може жити. Казка – це, образно кажучи, свіжий вітер, що роздмухує вогник дитячої думки й мови. Завдяки казці дитина пізнає світ не лише розумом, а й серцем.
В. Сухомлинський.
Виховна сила казок відома людям з давніх часів, багато казок передавалися з вуст в уста від бабусі до онуків, від батьків до дітей Слухаючи казку, діти вчаться відрізняти правильні вчинки від неправильних, добрих персонажів від злих, бачити негативні наслідки поганої поведінки.
Сьогодні, 2 жовтня 2019 року, педагогами ЗДО № 15 «Джерельце» організовано та проведено дизайн-студію «Театральна іграшка власними руками». Вихователі в цікавій формі представляли казкових персонажів, які виготовили власноруч з подальшим їх використанням в театралізованій діяльності дітей дошкільного віку. Журі конкурсу визначило переможців та нагородило їх грамотами. Гостями дійства стали Калинюк Євгена Миколаївна, начальник відділу дошкільної та інклюзивної освіти, та Осадчук Людмила Олександрівна, методист з дошкільної освіти НМЦ.
Театр відкриває багато дверей до серця дитини. Дитина стає більш впевненою в собі, сміливішою і рішучішою, цінує друзів і допомагає їм.