Головна » 2016 » Грудень » 30 » Таємничий світ новоріччя
Таємничий світ новоріччя

Новий рік  - найбільш загадкове свято, оповите казкою і чудесами. Дорослі і діти чекають на приємні сюрпризи, несподіванки. Новорічний ранок завжди є важливою подією в житті маленької дитини та її батьків. Не стало виключенням святкування новорічних  свят у ДНЗ №15 «Джерельце» (завідувач Л.Беспала), які відбулися  23-29 грудня.

Новий рік у нашому закладі – це цікаве музично- театралізоване дійство дітей і дорослих, де працівники закладу та батьки з неменшим запалом входили в образ Снігуроньки, чарівниці Зими, Снігової Королеви, хитрої Лисиці,  тремтливого Зайчика, підступної  Баби Яги, чарівної Феї та щирого, доброго  Діда Мороза.

З величезним  нетерпінням малята чекали прикрашену ялинку, маскарадних костюмів, новорічних подарунків від Діда Мороза! Вони із задоволенням виконували ролі казкових героїв, співали і танцювали, не приховуючи святкових переживань і радісних почуттів!

Гарному проведенню ранків сприяла тепла та затишна атмосфера, домашній інтер’єр музичної зали та захоплюючі сценарії. Діти поринули в чарівну загадкову новорічну подорож, яка була переповнена чудесами, піснями, танцями, загадками, сміхом, жартами.

Діти та гості зазирнули у таємничий світ новоріччя та отримали незабутні враження від святкових ранків.