Головна » 2020 » Листопад » 17 » Свято Осені в дитячому садку
Свято Осені в дитячому садку

Гордо і впевнено крокує по Землі чарівниця Осінь: розсипає золото-багряні барви довкола, милує, дивує нас своєю жовтогарячою красою, якою просто не можливо не захоплюватися. Іноді слів не вистачає описати всю цю пишність, тільки художник може передати цей осінній пейзаж. Завітала вона і до вихованців ЗДО № 15 «Джерельце» (завідувач Л.Беспала). Розважала малят інсценівками, іграми, загадками, хороводами, танцями і піснями та пригощала дітей своїми дарами.

Хоч і кажуть, що осінь сумна пора, але діти, як ніхто інший, здатні радіти шелесту золотистого опалого листя під ногами, дощику, під яким так цікаво гуляти під парасолькою. Свято Осені в дитячому садку - це завжди дивовижні чудеса, чарівні фарби, дзвінкий сміх дітей, море посмішок і веселощів!

Прикріплення: Картинка 1 · Картинка 2