Головна » 2012 » Грудень » 21 » «Святий отче Миколай, чемним діткам помагай»
«Святий отче Миколай, чемним діткам помагай»

В його честь побудовано найбільше церков, а кожного четверга Миколі Чудотворцю відспівують особливу службу. Він вважається захисником усіх знедолених та бідних, помічником у будь-якій справі . Особливо Миколай Чудотворець прихильний до дітей. Саме тому кожен малюк із нетерпінням чекає ранку 19 грудня, щоб знайти подарунок від Святого.

З метою виховання зростаючого покоління в дусі поваги до народних звичаїв і традицій, а також організації проведення  дня Святого Миколая, всеукраїнської акції    «З

відкритим серцем до кожної дитини» в нашому дошкільному навчальному закладі

відбулися концертно - розважальні заходи для дітей.

Діти  одягнені в костюми сценічних персонажів, разом з вихователями та батьками

підготували святкову програму «Святий отче Миколай, чемним діткам помагай».

.Розказували вірші,  співали пісню "Зимовий вечір", «Ми чекали Миколая», писали листа та побажання Святому, станцювали танок Янголят.

На святі був  присутній  отець Олександр з храму  Георгія Побідоносця, який розповів присутнім про життя святого Миколая і разом з дітьми запалив свічку перед іконою Святого Чудотворця.

Гостями на  святі були присутні батьки, які активно приймали участь у святкових заходах і разом з своїми дітками охоче  готувалися до свята: вчили вірші, виготовляли сценічні костюми, невеликі подарунки для своїх молодших братиків і сестричок.

Діти, в дарунок  гостям, заспівали пісню " Побажання" і попросили Святого Миколая, щоб усі  побажання збулися, щоб жодна людина не залишилася обділеною.

Хлопчики і дівчатка з нетерпінням очікували на свято, щоб отримати винагороду від Святого Миколая, який спускається на золотих санях з білими золотогривими кіньми в

супроводі білокрилих янголят, адже протягом року вони старалися бути вихованими

та слухняними. Після денного сну усі дітки знайшли подарунок від Миколая

Чудотворця під подушкою.

Маємо надію, що ці хвилини залишать приємні спогади у дошкільнят і вони виростуть гідними громадянами нашої України.