Головна » 2014 » Листопад » 20 » Стежиною батьківської мудрості
Стежиною батьківської мудрості

В дошкільному навчальному закладі з вересня місяця 2014 року функціонує " Клуб турботливих батьків".

Створення клубу для батьків  - ідея не нова, якщо враховувати всю світову історію виникнення подібних клубів, проте в наших умовах  така форма роботи допомагає знайти порозуміння між дорослими і дітьми.

Зустрічі учасників відбуваються на добровільній основі у вільний час для вирішення виникаючих питань, зняття гострих ситуацій і служать для відновлення сімейного спілкування , відносин між батьками і дітьми.

У ході зустрічей, які проходять у формі чаювань, відбувається знайомство з сімейними цінностями, перегляд та обговорення фільмів сімейної спрямованості, спільна підготовка свят, малювання мультиків, вивчення сімейного дерева і сімейних традицій, обмін сімейної інформацією про те, як історичні події відображаються на житті кожної конкретної сім'ї.

У роботі  використовуються методи і прийоми, які створювали б позитивний настрій, активізували увагу батьків і сприяли більш легкому сприйняттю пропонованого матеріалу, спонукали до обміну власним досвідом сімейного виховання. Наше спілкування будуються на основі взаєморозуміння і взаємоповаги, творчого підходу.

На засідання «Клубу турботливих батьків» запрошуютьсяся педагоги-фахівці: інструктор з фізкультури, музичний керівник, вчитель-логопед та інші спеціалісти та батьки не байдужі до виховання своїх дітей.

Роботу " Клубу" організувала і проводить практичний психолог дошкільного закладу Валентьєва Юлія В'ячеславівна.