Головна » 2018 » Травень » 14 » Спортивне свято «Букет для мами»
Спортивне свято «Букет для мами»

Подивіться у віконце
Світить нам весняне сонце
Всіх голубить промінцями
І вітає з святом мами
Дорогих матусь, тендітних та лагідних, найдорожчих і найрідніших у світі людей привітали вихованці закладу дошкільної освіти № 15 (завідувач Леся Беспала). Ранок розпочався з заряду бадьорості та гарного настрою. Під веселі ритми та гарні вправи запрошеного інструктора з фітнесу Федорчак Оксани, матусі разом з дітками весело виконували фізичні вправи під час ранкової гімнастики. День продовжився майстер-класами, святковим концертом на якому панували веселий настрій та чарівна атмосфера. У другій половині дня відбулось спортивне свято «Букет для мами» за участю усіх матусь закладу. Адміністрація і працівники закладу щиро вітають всіх матусь зі святом. Прийміть слова вдячності, любові і поваги! Хай в житті Вашому горя не буває. На устах усмішка маком розцвітає.