Головна » 2017 » Січень » 13 » Щедрі подарунки під ялинку
Щедрі подарунки під ялинку

​11січня 2017 у ДНЗ №15 «Джерельце» (завідувач Л.Беспала) завітали народний депутат В.Мельниченко, міський голова М.Сімашкевич та начальник управління освіти і науки С.Старченко. Щедрі гості подарували нашому дошкільному закладу два холодильники: для харчоблоку та медичного кабінету, які вдалося придбати за кошти міського бюджету завдяки зекономленим фінансовим ресурсам минулого року. Колектив нашого закладу безмежно вдячний за такі чудові дарунки під ялинку! Хоча всі ми знаємо, що ці люди турбуються про місто, дитячі садочки та школи впродовж усього року, а не лише на свята. Саме завдяки їм наші діти мають змогу відвідувати комфортні, теплі та затишні навчальні заклади, за що їм вдячні і колективи, і батьки вихованців.

Прикріплення: Картинка 1