Головна » 2016 » Травень » 20 » Шашковий турнір
Шашковий турнір

В епоху інформаційних технологій особливого значення набуває здатність швидко орієнтуватись у величезному потоці інформації, аналізувати, робити логічні висновки.
    Одним із засобів, що сприяють розвитку інтелектуальних здібностей, є гра у шашки, яка витримала випробування тисячоліттями.
    Шашки давно слугують людям не лише для розваг, а й для розвитку їхніх розумових здібностей. Після занять шашками у дітей підвищується інтерес до навчання, поліпшуються здібності до логічних операцій, розвивається інтелект.
    18-19 травня на міському рівні проводився шашковий турнір між вихованцями дошкільних навчальних закладів, який проходив у два етапи. В першому етапі приймали участь близько 50 дітей. Серед учасників турніру був вихованець нашого дошкільного закладу, групи вільного розвитку особистості Гаврилов Олексій. За кількістю набраних балів він пройшов до другого етапу з 14 учасниками. Демонструючи зусилля, витримку, наполегливість, Олексійко виборов маленьку перемогу для себе: піднесений настрій, вручення сертифіката, вітання від замісника мера міста Савчука В.О. та подарунки від управління освіти і науки.
    Надіємось, що мрія Олексія – вибороти кубок переможця з шашок – з часом – обов’язково здійсниться.
Бажаємо йому великих перемог у майбутньому!