Головна » 2014 » Листопад » 6 » Семінар-практикум «Права дитини – обов’язок дорослого».
Семінар-практикум «Права дитини – обов’язок дорослого».

Одним з найважливіших умов розвитку суспільства є виховання громадян правової, демократичної держави, здатних до соціалізації, які поважають права і свободи особи, володіють високою моральністю, виявляють національну терпимість, шанобливе ставлення до мов, традицій і культури інших народів. Вихователь дитячого садка - основний учасник педагогічного процесу, в тому числі і правового виховання. Провідною в процесі є спільна діяльність дорослого і дитини.

В нашому  дошкільному закладі  проводиться робота  з педагогами щодо  їх підготовки до виховання  дітей  в даному напрямі: проводились консультації "Дотримання прав дитини в умовах днз та сім'ї», семінари-практикуми, круглі столи.

04 листопада відбувся семінар-практикум «Права дитини – обов’язок дорослого».

В ході підготовки до семінару був оформленний  наочно-інформаційний  стенд «Дитина та її права», відбулися виставки методичної літератури і дидактичних посібників педагогів, дитячих малюнків на тему: «Наші права». В групах діти разом з батьками оформляли  альбоми «Я і моя сім'я», проводилося анкетування батьків «Конвенція - дитина - батько».

Питання семінару  «Складаємо сенквейн» (практичний психолог Валентьєва Ю.В. ) пройшло високому рівні. Всі учасники активно включилися в роботу і  результатом  цього питання було створення вірша по правовому виховання дошкільнят.

Презентація другого питання «Ілюстрація права» викликала захват у вмінні практичного психолога Обух Л.В. об’єднати любов до дитини з повагою до її прав.

Реалізація цілей і завдань семінару  дозволила  створити освітній простір для підвищення правової компетентності педагогічного складу та правового виховання дітей, залучити до правовиховної діяльністі і  батьків.