Головна » 2012 » Грудень » 14 » Семінар-практикум на тему «Пізнавальні діалоги з дітьми дошкільного віку»
Семінар-практикум на тему «Пізнавальні діалоги з дітьми дошкільного віку»
11 грудня в дошкільному закладі був проведений семінар-практикум на тему «Пізнавальні діалоги з дітьми дошкільного віку», в якому взяли участь вихователі та спеціалісти . Мета - підвищення професіаналізму та ефективності роботи педагогічних працівників закладу, обмін досвідом та практичні дії для педагогів-початківців. На семінарі було розглянуті та висвітленні такі питання, як
1.     Сутність та чинники формування пізнавальної активності дошкільнят.
2.     Система завдань для формування у старших дошкільнят різних структурних компонентів пізнавального інтересу.
3.  Практика використання  ігрових прийомів для виховання і розвитку у дітей  пізнавальної активності.
Учасники семінару
працювали над пошуком нових ефективних шляхів розвитку пізнавальної активності і самостійності мислення дошкільників. Прийняли рішення розробити систему вправ та завдань для розвитку у дошкільників пізнавального інтересу, продовжити поглиблену роботу щодо реалізації завдань освітньої лінії "Дитина в сенсорно-пізнавальному просторі".