Головна » 2017 » Червень » 14 » Себе я бачу в дзеркалі природи
Себе я бачу в дзеркалі природи

Йшов садочком чарівник

Та й загубив свій черевик.

І в ту ж мить на диво всім

Квітка розцвіла у нім!

Світ природи дивує, захоплює допитливу малечу до пізнання навколишньої дійсності. Педагоги дошкільного навчального закладу № 15 (завідувач Леся Беспала) щодня відкривають для дітей неповторні горизонти довкілля. Ми вчимо дошкільнят спостерігати, милуватися красою природи, піклуватися про неї, тим самим створюючи затишні та комфортні умови життя для себе та близьких. У підсумку такої роботи за допомогою різноманітних методів вихователі досліджують: Якими ж діти бачать себе? Яке місце вони собі відводять в оточуючому їх середовищі? Одним із таких методів є фестиваль фотознімків, який було проведено з 08.06 по 14.06.2017 під темою «Себе я бачу в дзеркалі природи».

Дитина, змалечку привчена пізнавати природу, оберігати її, буде тягнутися до цього все своє життя.