Головна » 2017 » Липень » 4 » Рух- здоров'я запорука
Рух- здоров'я запорука

Дарують радість дітворі                                                         Скакалки, обручі, м'ячі,                                                             Бо не потрібно забувати                                                              Рухливі ігри треба грати,                                                     Бо рух- здоров'я запорука                                                         Тож підіймаєм вище руки!!!

Вчені довели, що під час рухливих ігор дитина краще зростає. Адже
рухливі ігри та фізичні вправи покращують здоров'я, розвивають організм дитини, заряджають малюків позитивними емоціями і дарують їм гарний настрій впродовж усього дня.
Під час ігор діти мають можливість перевтілитися в жучків, ведмедиків, утворити зачаровану карусель, проявляти спритність, витримку та рішучість, не забувають враховувати інтереси колективу, спільними зусиллями досягають поставлених цілей. Саме цьому сприяє сонячне та яскраве літо, яке дарує безліч можливостей для організації розваг на свіжому повітрі, які так полюбляють дошкільнята ДНЗ №15 (завідувач Леся Беспала). Вони приваблюють своєю емоційністю, різноманітністю сюжетів, де кожна дитина має змогу задовольнити властиве їй прагнення до руху.
Адже гра – це іскра, яка запалює вогник допитливо.