Головна » 2016 » Жовтень » 2 » Розвиток мовлення в колі сім’ї
Розвиток мовлення в колі сім’ї

Щойно у стінах дошкільних навчальних закладів гучно залунав дитячий сміх, а в повітрі мрійливо закружляли хороводи з жовтогарячого листя – освіта довкілля відзначає своє свято.

У рамках Всеукраїнського Дня Дошкілля в дошкільному закладі організовано святкові заходи для дітвори.

Розважальну програму сплановано і для вихованців логопедичної групи та їх батьків. Так, 26.09.2016 року було проведено «Батьківські посиденьки» на тему «Розвиток мовлення в колі сім’ї». Створивши атмосферу довірливих відносин, вчитель-логопед Наталя Миколаївна Вільчанська та вихователь Оксана Іванівна Слива надали батькам практичні рекомендації та поради щодо засобів розвитку мовлення дітей.

Результат плідної творчої роботи батьків і дітей – стінгазета до свята.

Переконані, що невичерпні доброта і мудрість, небайдужість і прагнення до співпраці – запорука досягнення позитивних результатів.

Переглядів: 199 | Додав: логопед