Головна » 2017 » Листопад » 8 » Розвиток мовленнєвих творчих здібностей у дітей дошкільного віку
Розвиток мовленнєвих творчих здібностей у дітей дошкільного віку

08 листопада 2017 року у закладі дошкільної освіти №15 «Джерельце» (завідувач Л. Беспала) відбулися педагогічні гостини на тему «Розвиток мовленнєвих творчих здібностей у дітей дошкільного віку».
Вихователь-методист Волинчук А.Б. ознайомила педагогів з матеріалами авторського семінару доктора педагогічних наук, професор Н.В. Гавриш «Технології вітагенного навчання в роботі з дітьми дошкільного віку».
Педагоги теоретично, практично ознайомилися з поняттями «вітагенне навчання», «спільне мовлення», «кліпове мислення», «активізуюче спілкування».
Вихователь Грицайко І.Й. провела майстер-клас по проведенню бінарного інтерактивного заняття з розвитку мовлення.
Учасники гостин мали змогу в реальних умовах відтворити педагогічну діяльність, імітувати справжні педагогічні ситуації.